Si voleu consultar les vostres fitxes a la FCE i a la FIDE, cliqueu sobre el vostre elo corresponent. En l’apartat de la mitjana elo, trobareu també l’enllaç a la llista de jugadors del Club a la Federació Catalana. El vostre elo ràpid el trobareu a la pàgina d’elo ràpid, derivada d’aquesta.

ATENCIÓ! Si cliqueu a l’elo FIDE trobareu la fitxa bàsica, però si voleu accedir als detalls us haureu de registrar amb el vostre número FIDE. Seguiu les instruccions que trobareu.

Nom Elo FCE k ±Δ Elo FIDE País Sexe Cat
OLIVARES CANELLES, Francisco 2351 9 2335 H MF
QUIRHUAYO CHUMBE, Germán Gonzalo 2272 19 2300 H MF
Sub 16
MARTÍN CANFRÁN, Rubén 2262 18 2183 Catalunya_flag H MC
CARRASCO RODRÍGUEZ, Héctor Emilio 2164 18 2144 chile_flag H Sènior
MAGALLANES, Gustavo Javier 2123 14 1966 Argentina_flag H Sènior
RUPÉREZ RYHR, Miguel Ángel 2101 18 2101 Argentina_flag H Sènior
HUMANES BESPÍN, Iván 2068 18 1923 Catalunya_flag H Sènior
GARCIA LLARGUÉS, Daniel 2050 18 1841 Catalunya_flag H Sènior
JAÉN GONZÁLEZ “Jorda”, Diosdado 1948 26 1745 2arepublica_flag H Sènior
MONTOYA CALLE, Daniel 1942 26 1757 Catalunya_flag H Vet 65
FLORES, Diego 1926 26 [1668] España_flag H Sènior
ALQUÉZAR CALPENA, Marc 1921 24 1755 Catalunya_flag H Sènior
FUENTES TAMAYO, Juan Ramón 1890 26 1592 Catalunya_flag H Sènior
ZAMBRANO RISCO, Byron 1879 25 1698 equador_flag H Sub 20
SANTOLARIA PEÑA, Manel 1871 24 1688 Catalunya_flag H Vet 65
ARCHILLA MORALES, José María 1864 26 [1648] Catalunya_flag H Sènior
GONZÁLEZ ARRANZ, Jordi 1861 26 [—] 2arepublica_flag H Sènior
TORTOSA MOROS, Joan 1860 22 1590 Catalunya_flag H Vet 60
ARCHS GARRIGA, Ignasi 1827 24 1598 Catalunya_flag H Sènior
GUIRADO MARTÍNEZ, David 1802 25 1584 Catalunya_flag H Sènior
DE LA FUENTE GIL, Roberto 1800 25 1446 España_flag H Sènior
BUITRAGO CEPEDA, Marco Antonio 1797 25 1367 Colombia_flag H Vet 60
MARTÍNEZ RODRÍGUEZ, Jesús 1795 26 [1126] Catalunya_flag H Sènior
BUITRAGO RIVEROS, Juan Sebastián 1775 26 [1396] Colombia_flag H Sènior
RIVAS MONTES, Francisco 1745 26 [1473] España_flag H Vet 65
GONZÁLEZ BATANÁ, Francisco Javier 1725 24 [—] España_flag H Sènior
SOLER MERCADER, Joaquín 1724 26 España_flag H Sènior
MOLINA ORDÓÑEZ, Antonio Enrique 1719 27 [—] España_flag H Sènior
ALCÁNTARA GARCIA, Jordi 1715 26 España_flag H Sènior
ZAVALA LICOA, Cristina 1700 24 equador_flag D Sènior
CABRILLANA ALONSO, Luis Miguel 1677 33 [—] España_flag H Sènior
PÉREZ SENTÍS, Gerard 1674 33 [—] Catalunya_flag H Sub 14
ESCALER PEDRAGOSA, Xavier 1673 33 [—] Catalunya_flag H Sub 14
ROMERO LÓPEZ, David 1663 32 [—] Catalunya_flag H Sub 14
COMPTE SOLÉ, Agustí 1644 33 [1215] Catalunya_flag H Vet 65
CARDOSO BAENA, Manuel 1629 33 [—] España_flag H Sènior
ESCALER PUIGORIOL, Francesc Xavier 1629 33 [—] Catalunya_flag H Sènior
ÁLVAREZ SOTO, David 1562 33 [—] España_flag H Sub 16
CEVALLOS BURGOS, Ricci Daniel 1479 33 [—] equador_flag H Sub 12
JODAR REDONDO, Unai 1437 33 [—] 2arepublica_flag H Sub 12
ENRÍQUEZ GARCÍA, Lucía 1428 33 Catalunya_flag D Sub 12
ARCHILLA LUCERO, Cristhian 1420 33 Catalunya_flag H Sub 12
MORENO CALVO, Miguel 1415 32 [—] España_flag H Sub 12
CLAROS CHOQUE, Joan de Déu 1414 30 H Sub 10
CABRILLANA PRIMO, Miguel 1411 31 [—] España_flag H Sub 10
LÓPEZ MARTÍN, Nil 1409 33 [—] Catalunya_flag H Sub 12
ALCALDE SOLA, Íker 1401 32 [1202] Catalunya_flag H Sub 12
JIMÉNEZ GALLARDO, Aitor 1342 39 España_flag H Sub 10
LIPARTELIANI, Nika 1323 39 georgia_flag H Sub 8
AYALA CORDERO, Álvaro 1283 39 Catalunya_flag H Sub 8
GILES GALLARDO, Biel 1283 39 España_flag H Sub 8
Mitjana d’elo 1739

Socis i sòcies no federats

Nom Elo FCE Elo FIDE País Sexe Cat
PANELO MUÑOZ, Marcelo A. 2449 2379 Argentina_flag H MI
PLANELLA SÁNCHEZ, Jordi 2106 1952 Catalunya_flag H Sènior
PLANELLA ZAVALA, Ivan 1640 [862] Catalunya_flag H Sub 8
PLANELLA ZAVALA, Irene 1618 [—] Catalunya_flag D Sub 6
LÓPEZ PÉREZ, Mario 1317 H Sub 10
LÓPEZ PÉREZ, Eric 1304 H Sub 10
BUSANYA ARCAS, Antoni Catalunya_flag H Sènior
COCA CASTRO, David Catalunya_flag H Sènior
NIETO TORRES, Juan Antonio España_flag H Sènior
JUSTICIA REGO, Quim España_flag H Sub 14
SÁNCHEZ-PORRO HARO, Pol Catalunya_flag H Sub 12
SARSAM DE PONT, Joséphine Catalunya_flag D Sub 12
TURMANIDZE, Ani georgia_flag D Sub 12
TUSHISHVILI, Luca georgia_flag H Sub 12
IOÓ, Albert H Sub 10
KURASBEDIANI, Niko russia_flag H Sub 10
MARTÍN TARRASÓN, Íker H Sub 10
MOLINA LILLO, Emilio Catalunya_flag H Sub 10
SALA CUENCA, Francisco España_flag H Sub 10
SALA CUENCA, José España_flag H Sub 10
KURASBEDIANI, Anna russia_flag D Sub 8
LIPARTELIANI, Bekha georgia_flag H Sub 8
MONTENEGRO GARCÉS, Izan H Sub 8
MOYA SÁNCHEZ, Martina España_flag D Sub 8
RUBIO ERAZO, Carlos Alberto Catalunya_flag H Sub 8
SÁNCHEZ CASTELLANO, Pau Catalunya_flag H Sub 8
SÁNCHEZ-PORRO HARO, Aran Catalunya_flag H Sub 8
SARSAM DE PONT, Elías Catalunya_flag H Sub 8
SARSAM DE PONT, Jacques Catalunya_flag H Sub 8
MOYA SÁNCHEZ, Lucas España_flag H Sub 6

(*) MI: Mestre Internacional; MF: Mestre FIDE; MC: Mestre Català.

Nota: Les banderes que figuren en la columna de “País” indiquen el país o comunitat de naixement, no necessàriament la nacionalitat legal.

Evolució de socis i sòcies

Relació de socis i sòcies al llarg de la història

Download the PDF file .