Any 2015

V Obert Internacional de Nadal del Guinardó (Barcelona)
del 27 de desembre de 2015 al 5 de gener de 2016
Participants del Club: Marc Alquézar

II Obert d’Actius de Nadal del Tres Peons (Barcelona)
20 de desembre de 2015
Participants del Club: Jordi Planella i Gregorio Valbuena

II Torneig Internacional de Nadal “Ciutat Cooperativa-Molí Nou” (Sant Boi)
19 de desembre de 2015
Participants del Club: Rubén Martín i Marc Alquézar

II Sunway Sitges International Chess Festival
del 12 al 20 de desembre de 2015
Participants del Club: Manel Santolaria i Daniel Montoya

Campionat de Catalunya d’Escacs Actius d’edats
12 de desembre de 2015
Participants del Club: sub-8, Ivan Planella, Miguel Cabrillana i Irene Planella

I Torneig Llampec de Tardor SCC Sabadell
8 de desembre de 2015
Participants del Club: Jordi Planella, Ivan Planella, Miguel Cabrillana i Irene Planella

I Torneig d’Escacs Actius “Fira de la Puríssima” (Sant Boi)
5 de desembre de 2015
Participants del Club: Marc Alquézar, Gregorio Valbuena, Ignasi Archs, Roberto de la Fuente i Miguel Cabrillana

V Actiu del Catalunya Escacs Club
5 de desembre de 2015
Participants del Club: Jordi Planella i Ivan Planella

I Torneig Infantil d’Escacs Ciutat Cooperativa-Molí Nou (Sant Boi)
21 de novembre de 2015
Participants del Club: Xavier Escaler, Miguel Cabrillana, Irene Planella, Biel Giles i Ivan Planella

Halloween Chess Tournament
31 d’octubre de 2015
Participants del Club. 1. Torneig sènior: Rubén Martín, Diosdado Jaén “Jorda”, Marc Alquézar, Manuel Cardoso, Jordi Planella i Martí Aguilà; 2. Torneig infantil: David Romero, David Álvarez, Miguel Cabrillana, Aítor Jiménez, Ivan Planella, Íker Alcalde, Pol Sánchez-Porro, Bruno Gamero, Biel Giles, Aran Sanchez-Porro i Irene Planella.

Torneig de Ràpides EEM (II) – XVI Circuit Catalunya Central
24 d’octubre de 2015
Participants del Club: Miguel Cabrillana

I Obert Internacional Actiu sots-2300 Sant Josep de Badalona
11 d’octubre de 2015
Participants del Club: Jordi Planella i Ivan Planella

IX Obert d’Escacs Vila de Gràcia
del 2 d’octubre al 27 de novembre de 2015
Participants del Club: Gregorio Valbuena

Territorial de Barcelona, grup del Baix Llobregat
del 27 de setembre al 29 de novembre de 2015
Participants del Club: Marc Alquézar

III Open Club d’Escacs Cornellà
del 21 de setembre al 26 de novembre de 2015
Participants del Club: Iván Humanes, Dani Llargués, Diosdado Jaén “Jorda”, Ignasi Archs, Marc Alquézar, David Guirado i Jesús Martínez

XXXIII Torneig Open de Martorell
del 19 de setembre al 14 de novembre de 2015
Participants del Club: Gregorio Valbuena

XVII Open Internacional d’Escacs de Sants, Hostafrancs i la Bordeta (Barcelona)
del 21 al 30 d’agost de 2015
Participants del Club: Gregorio Valbuena i Marc Alquézar

XLI Open Internacional Ciutat de Badalona
del 2 al 10 d’agost de 2015
Participants del Club: Gregorio Valbuena

VII Torneo Internacional Vitoria-Gasteiz (Euskadi)
del 26 de juliol al 2 d’agost de 2015
Participants del Club: David Guirado

XVII Obert Internacional de Sant Martí (Barcelona)
del 13 al 21 de juliol de 2015
Participants del Club: Iván Humanes, Gregorio Valbuena, Marc Alquézar i Roberto de la Fuente


XVII Open Internacional de Torredembarra
del 4 al 12 de juliol de 2015
Participants del Club: Manel Santolaria

VIII Torneig d’Escacs Base del Baix Llobregat (Cornellà de Llobregat)
dissabte 9 de maig de 2015
Participants del Club: Pol Álvarez, David Álvarez, Nahoa Martín, Miguel Cabrillana, Aítor Jiménez i Biel Giles

XXVII Internacional Vila de Sant Boi
del 17 d’abril al 19 de juny de 2015
Participants del Club: Marc Alquézar, Ignasi Archs i David Guirado

VI Torneig Obert Ajedrez Jake Club (L’Hospitalet)
de l’11 d’abril al 6 de juny de 2015
Participants del Club: Roberto de la Fuente i Ignasi Archs

IX Obert d’Escacs Vilafranca del Penedès
del 10 d’abril al 5 de juny de 2015
Participants del Club: Juan Ramón Fuentes

Campionat de Catalunya d’Edats individual sub-8 (L’Ametlla de Mar)
del 28 al 30 de març de 2015
Participants del Club: Miguel Cabrillana

Fase prèvia del campionat d’edats del Baix Llobregat, Alt Penedès i Garraf, sots-8, sots-10 i sots-12
del 24 de gener al 14 de febrer de 2015
Participants del Club: David Álvarez, Nahoa Martín, David Romero, Pol Álvarez, Aítor Jiménez i Miguel Cabrillana

Comarcal2015
XXIII Obert La Lira
(Barcelona)
del 16 de gener al 13 de març de 2015
Participants del Club: Ignasi Archs i David Guirado

I Torneig Obert d’Actius de Primavera del Tres Peons (Barcelona)
dissabte 10 de gener de 2015
Participants del Club: Marc Alquézar

XII Torneig de Reis sub-14 Hotel Campanile (Barberà del Vallès)
dissabte 3 de gener de 2015
Participants del Club: Andrea Navarro, David Álvarez i Pol Álvarez