Any 2013

III Obert de Nadal del Guinardó
del 27 de desembre de 2013 al 5 de gener de 2014
Participants del Club: José Daniel Peirón

30è Torneig d’Escacs «Viejo Piano»
del 22 d’octubre al 19 de desembre de 2013
Participants del Club: Daniel Garcia, Diosdado Jaén “Jorda”, Diego Flores, Ignasi Archs, Eduard Calbet i José Antonio Díez “Balas”

I Obert Club d’Escacs Cornellà
del 30 de setembre al 25 de novembre de 2013
Participants del Club: David Guirado

XXXI Open d’Escacs de Martorell, grup B i grup C
del 14 de setembre al 23 de novembre de 2013
Participants del Club: David Julià, José Daniel Peirón i Eduard Calbet (grup B), Ignasi Archs i Roberto de la Fuente (grup C)

39è Obert Internacional d’Escacs Ciutat de Badalona, grup B i grup C
del 2 al 10 d’agost de 2013
Participants del Club: José Daniel Peirón (grup B), Ignasi Archs i Sergi Cuenca (grup C)

José Daniel Peirón, a la tercera ronda, jugant contra Zaida Hernández, Mestra
veneçolana. (Foto: Sergi Cuenca.)

XV Obert Internacional de Sant Martí, grup B
del 13 al 21 de juliol de 2013
Participants del Club: David Julià, José Daniel Peirón i Eduard Calbet

IV Memorial Josep Lorente (Sant Boi)
diumenge 16 de juny de 2013
Participants del Club: Sergi Cuenca i José Antonio Díez «Balas»

VI Torneig d’escacs base de l’Associació de Clubs d’Escacs del Baix Llobregat
dissabte 11 de maig de 2013
Participants del Club: Pol Álvarez, Andrea Navarro, David Álvarez, Xavier Escaler, Alexis Gutiérrez i Sergi Cuenca

VI Torneig d’Escacs Base Baix Llobregat

XXV Obert Internacional Vila de Sant Boi
del 26 d’abril al 14 de juny de 2013
Participants del Club: Diosdado Jaén “Jorda” i José Antonio Díez “Balas”

XV Obert Internacional del Foment Martinenc, grup B
del 20 d’abril al 15 de juny de 2013
Participants del Club: José Daniel Peirón, Eduard Calbet, Sergi Cuenca i Roberto de la Fuente

II Obert d’Escacs Barri Gòtic UGA Barcelona
del 15 d’abril al 10 de juny de 2013
Participants del Club: Roberto de la Fuente

VI Obert de Primavera La Lira
de l’11 d’abril al 6 de juny de 2013
Participants del Club: Daniel Garcia, José Daniel Peirón i David Guirado

IV Obert Ajedrez Jake Club L’Hospitalet
del 6 d’abril al 25 de maig de 2013
Participants del Club: Ignasi Archs

VII Obert d’Escacs de Vilafranca del Penedès – CUC
del 5 d’abril al 24 de maig de 2013
Participants del Club: J. Ramon Fuentes

Torneigs de Ràpides CECOB
dissabtes 2 i 9 de març de 2013
Participants del Club: David Julià, Daniel Garcia i Sergi Cuenca

Campionat d’edats del Baix Llobregat, Garraf i Alt Penedès, fase prèvia, sots-12
del 19 de gener al 9 de febrer de 2013
Participants del Club: Àlex Espinosa i María José Naharro

Comarcal2013_grup

Campionat d’edats del Baix Llobregat, Garraf i Alt Penedès, fase prèvia, sots-10
del 19 de gener al 9 de febrer de 2013
Participants del Club: Andrea Navarro i Xavier Escaler

Campionat d’edats del Baix Llobregat, Garraf i Alt Penedès, fase prèvia, sots-8
del 19 de gener al 9 de febrer de 2013
Participants del Club: Pol Álvarez

XXXI Obert La Lira 2013 (Barcelona)
del 18 de gener al 8 de març de 2013
Participants del Club: Ignasi Archs, Roberto de la Fuente i José Daniel Peirón