10è Campionat de Festa Major de Ràpides
«Ciutat de Cornellà» 2017

CLASSIFICACIÓ FINAL

Download the PDF file .

BASES

DIA: Dissabte 17 de juny de 2017.

HORA: 16:30, recepció de jugadors i jugadores; 17:00, 1a ronda.

LLOC: Espai Esportiu Sant Ildefons (av. Línia Elèctrica, 1, 08940 Cornellà de Llobregat)

RITME DE JOC: 4 minuts + 2 segons per jugador/a.

SISTEMA: Suís a 9 rondes.

DESEMPATS: 1. Buchholz Brasiler; 2. Sonnenborn-Berger; 3. Nombre de victòries.

INSCRIPCIÓ: Gratuïta. Es pot realitzar per telèfon al 658.233.488 (sr. Daniel Garcia) o per correu electrònic (peondoblado@gmail.com); s’enviarà resposta de confirmació. Les places estan limitades a 49 jugadors i es reservaran per estricte ordre d’inscripció.

ARBITRATGE: L’àrbitre del torneig serà el sr. Daniel Garcia Llargués.

PREMIS: Trofeu pels tres primers classificats, pel millor sub-16, pel millor sub-12 i pel millor «doblado».

ALTRES: Tot allò no previst en aquest reglament es regirà segons la normativa de la F.C.d’E. i de la F.I.D.E. La participació en aquest torneig suposa l’acceptació de les seves bases i l’autorització a la publicació de fotos i/o vídeos per part dels organitzadors, a efectes de difusió i promoció del torneig.

Al final del torneig s’oferirà un aperitiu a tots els participants.

[Versió en PDF de les bases]

[Formulari d’inscripció]

JUGADORS i JUGADORES INSCRITS

Nom Jugador/a
Elo ràpid
Club Categoria Sexe
PLANELLA SÁNCHEZ, Jordi
2165 Peón Doblado H
RUPÉREZ RYHR, Miguel Ángel
2161 Peón Doblado H
CARRASCO RODRÍGUEZ, Emilio
2155 Peón Doblado H
MAGALLANES, Gustavo
2138 Peón Doblado H
SERRATE CARRASCO, Antoni
2110 Aragonès BCN H
CHERNIKOV, Vladimir
2054 Peón Negro H
HUMANES BESPÍN, Iván
2052 Peón Doblado H
ARCHS GARRIGA, Ignasi
1892 Peón Doblado H
DA COSTA CONTRERAS, Harold
1802 Veneçuela H
MARTÍNEZ RODRÍGUEZ, Jesús
1759 Peón Doblado H
PLANELLA ZAVALA, Ivan
1706 Peón Doblado sub 12 H
ZAVALA LICOA, Cristina
1700 Peón Doblado D
MOLINA ORDÓÑEZ, Antonio
1691 Peón Doblado H
ROMERO LÓPEZ, David
1685 Peón Doblado sub 16 H
CARDOSO BAENA, Manuel
1633 Peón Doblado H
ÁLVAREZ SOTO, David
1580 Peón Doblado sub 16 H
PLANELLA ZAVALA, Irene
1512 Peón Doblado sub 12 D
MORENO CALVO, Miguel
1462 Peón Doblado sub 12 H
JODAR REDONDO, Unai
1437 Peón Doblado sub 12 H
ALCALDE SOLA, Iker
1391 Peón Doblado sub 12 H
DEL CASTILLO, Sergio
NF H
JODAR LARENA, Edu
NF Peón Doblado H
PÉREZ, Allan
NF Peón Doblado H
PUNZANO VIDAL, Daniel
NF H
ROMERO RAMOS, Pablo
NF Mediterrània sub 12 H
VALENZUELA, Cristian
NF H

Classificacions anys anteriors