Any 2018

Download the PDF file .

[Versió LibreOffice Calc]

Equip A: Categoria Preferent de Barcelona – grup II

21-1-2018 CORNELLÀ «B» – PEÓN DOBLADO
28-1-2018 MARTORELL – PEÓN DOBLADO
04-2-2018 PEÓN DOBLADO EL PRAT DE LLOBREGAT
11-2-2018 VILADECANS – PEÓN DOBLADO
18-2-2018 PEÓN DOBLADO BERGUEDÀ
25-2-2018 CALAF – PEÓN DOBLADO
04-3-2018 PEÓN DOBLADO – IGUALADA
11-3-2018 MOLÍ NOU – PEÓN DOBLADO
18-3-2018 PEÓN DOBLADO – CATALÒNIA «B»

Adreces dels locals de joc dels rivals:

CORNELLÀ
Eduard Gibert, 29 (Patronat) – Cornellà de Llobregat – Tel. 654.724.341

MARTORELL
Av. Fèlix Duran i Cañameras, 1 – Martorell – Tel. 93.775.53.51

VILADECANS
Passatge Sant Ramon, 2 (Ateneu Pablo Picasso) – Viladecans – Tel. 93.659.14.56

CALAF
Carretera Llarga, 11 – Calaf – Tel. 93.869.82.95

MOLÍ NOU
Pau Casals, 7 (Casal Ciutat Cooperativa) – Sant Boi – Tel. 93.654.48.54

Equip B: 2a Categoria provincial de Barcelona – grup V

21-1-2018 CORNELLÀ «D» – PEÓN DOBLADO «B»
28-1-2018 SANT BOI «D» – PEÓN DOBLADO «B»
04-2-2018 PEÓN DOBLADO «B» – ONCE BCN
11-2-2018 VILADECANS «B» – PEÓN DOBLADO «B»
18-2-2018 PEÓN DOBLADO «B» – ESPLUGUENC
25-2-2018 SITGES «C» – PEÓN DOBLADO «B»
04-3-2018 PEÓN DOBLADO «B» – Vacant
11-3-2018 PALLEJÀ «B» – PEÓN DOBLADO «B»
18-3-2018 PEÓN DOBLADO «B» – CASTELLDEFELS «C»

Adreces dels locals de joc dels rivals:

CORNELLÀ
Eduard Gibert, 29 (Patronat) – Cornellà de Llobregat – Tel. 654.724.341

SANT BOI
Miquel, 2 (Casal de Barri Marianao) – Sant Boi – Tel. 93.654.08.00

ONCE BCN
Sepúlveda, 1 – Barcelona – Tel. 661.150.860

VILADECANS
Passatge Sant Ramon, 2 (Ateneu Pablo Picasso) – Viladecans – Tel. 93.659.14.56

SITGES
Passeig Marítim, 92-94 (Hotel Sunway) – Sitges – Tel. 93.811.34.10

PALLEJÀ
Plaça de la Llum, s/n (Sala Pal·ladius) – Pallejà – Tel. 93.663.22.55

Equip C: 2a Categoria provincial de Barcelona – grup VII

21-1-2018 PEÓN DOBLADO «C» – CONGRÉS «C»
28-1-2018 PEÓN DOBLADO «C» – TRES PEONS «H»
04-2-2018 SANT QUIRZE «B» – PEÓN DOBLADO «C»
11-2-2018 PEÓN DOBLADO «C» – L’ESPIGA DE LES CORTS «D»
18-2-2018 PEONA I PEÓ «E» – PEÓN DOBLADO «C»
25-2-2018 PEÓN DOBLADO «C» AGUSTÍ «C»
04-3-2018 SANT JOAN DESPÍ «B» – PEÓN DOBLADO «C»
11-3-2018 PEÓN DOBLADO «C» LIRA «D»
18-3-2018 SANT MARTÍ «D» – PEÓN DOBLADO «C»

Adreces dels locals de joc dels rivals:

SANT QUIRZE
Carrer Nou, 10, 2n pis – Sant Quirze del Vallès – Tel. 93.721.20.50

PEONA I PEÓ
Plaça de Salvador Riera, 2 (Casal d’Entitats Mas-Guinardó) – Barcelona – Tel. 676.245.521

SANT JOAN DESPÍ
Plaça de l’Estatut, 5 – Sant Joan Despí – Tel. 93.477.31.34

SANT MARTÍ
Selva de Mar, 213-229, 6a planta (Centre Cívic Sant Martí) – Barcelona – Tel. 661.168.379

Equip D: 2a Categoria provincial de Barcelona – grup VI

21-1-2018 PEÓN DOBLADO «D» MONTCADA «B»
28-1-2018 PEÓN DOBLADO «D» – COMTAL «C»
04-2-2018 CADENA «B» – PEÓN DOBLADO «D»
11-2-2018 PEÓN DOBLADO «D» – GAVÀ «B»
18-2-2018 SANT FELIU «C» – PEÓN DOBLADO «D»
25-2-2018 PEÓN DOBLADO «D» – PEÓN NEGRO
04-3-2018 L’ESPIGA DE LES CORTS «C» – PEÓN DOBLADO «D»
11-3-2018 PEÓN DOBLADO «D» – FOMENT «E»
18-3-2018 COLLBLANC «B» – PEÓN DOBLADO «D»

Adreces dels locals de joc dels rivals:

CADENA
Ferrocarrils Catalans, 81 – Barcelona – Tel. 650.006.319

SANT FELIU
Passeig Bertrand, 13 – Sant Feliu de Llobregat – Tel. 93.666.11.38

L’ESPIGA DE LES CORTS
Joan Gamper, 30 – Barcelona – Tel. 93.419.44.20

COLLBLANC
Rafael Campalans, 16, 2n – L’Hospitalet de Llobregat – Tel. 93.440.49.37

Equip sub-12: Promoció de Barcelona – grup I

21-1-2018 PEÓN DOBLADO – PEONA I PEÓ «B»
28-1-2018 SANT ADRIÀ – PEÓN DOBLADO
04-2-2018 PEÓN DOBLADO – SITGES «B»
11-2-2018 SANT CUGAT «B» – PEÓN DOBLADO
18-2-2018 PEÓN DOBLADO – Vacant
25-2-2018 PEÓN DOBLADO CARDONA
04-3-2018 JOVIAT – PEÓN DOBLADO
11-3-2018 PEÓN DOBLADO GRAN PENYA VILANOVA
18-3-2018 Vacant – PEÓN DOBLADO

Adreces dels locals de joc dels rivals:

SANT ADRIÀ
Ricart, 6 – Sant Adrià de Besòs – Tel. 627.462.813

SANT CUGAT
Mallorca, 42 – Sant Cugat del Vallès – Tel. 93.589.20.18

JOVIAT FUNDACIÓ
Passeig del Riu – Manresa – Tel. 608.228.377

Temporades anteriors