VII Campionat Inter-Escolar
«Els Pins» 2016

CLASSIFICACIÓ FINAL

Lloc Nom Jugador/a Categoria Punts Buchholz
1 GONZÁLEZ COBOS, Arnau Sub 12 7 37,5
2 GARCÍA AMUTARY, Ángel Uriel Sub 12 7 37,0
3 CABRILLANA PRIMO, Miguel Sub 8 6 36,0
4 SÁNCHEZ DÍAZ, Lucas Sub 10 6 35,5
5 COLOMA MAGALHÃES, Yarè Taiguara Sub 10 5 39,0
6 MANCEBO FLORES, Noelia Sub 8 5 33,5
7 CARRANZA CORTÉS, Rubén Sub 12 5 31,0
8 DELGADO CANÓNIGO, Aleix Sub 10 5 28,5
9 STOYKOV, Yani Sub 10 35,5
10 GÓMEZ IGLESIAS, Derek Sub 10 33,5
11 GONZÁLEZ CORDERO, Xavi Sub 10 32,5
12 ALCALDE SOLA, Íker Sub 10 4 36,5
13 SIERRA DE LA CASA, Pau Sub 10 4 35,5
14 MORENO CALVO, Miguel Sub 10 4 31,5
15 LÓPEZ MARTÍN, Nil Sub 10 4 27,5
16 MARTOS MARTÍN, Daniel Sub 8 4 27,0
17 GALLEGO, Gerard Sub 10 4 25,0
18 SANTATALA ROLDÁN, Adrià Sub 8 4 25,0
19 FERNÁNDEZ MORENO, Joel Sub 10 3 32,5
20 TERRAFETA MOYA, Roger Sub 8 3 29,5
21 PLANELLA ZAVALA, Irene Sub 8 3 27,0
22 JODAR REDONDO, Unai Sub 10 3 26,5
23 JUSTICIA REGO, Quim Sub 12 3 25,0
24 GONZÁLEZ TIRADO, Juan Manuel Sub 10 3 22,5
25 SANTACANA NEBOT, Roger Sub 8 23,0
26 LIPARTELIANI, Nika Sub 8 2 24,5
27 GARCÍA JARA, Dariana Sub 8 1 25,5
28 BLUM PASTALLÉ, Gerard Sub 8 1 15,0
29 ENRÍQUEZ GARCÍA, Lucía Sub 12 0 0,5
JIMÉNEZ GALLARDO, Aítor Sub 10 0 0,5
GILES GALLARDO, Biel Sub 8 0 0,5
32 MORALES GARCIA, Joel Sub 8 0 0,0
MORALES GARCIA, Pau Sub 8 0 0,0
ESTEBAN, Noah Sub 10 0 0,0
IVELINOV, Gabi Sub 10 0 0,0
STOYKOVA, Simona Sub 8 0 0,0

[Versió en PDF de la classificació]

Pins2016_05

Pins2016_09

Pins2016_01

[A les fotos, a dalt: en Miguel Cabrillana davant dels trofeus del torneig. A sota, a l’esquerra: Irene Planella, la nostra mà innocent, extraient la bola que atorgava un dels obsequis amb què va col·laborar l’escola Edami. A la dreta: Miguel Cabrillana, l’afortunat guanyador d’un llibre amb partides del Gran Mestre Miquel Illescas, fundador de l’escola Edami.]

V Campionat Inter-Escolar
«Els Pins» 2013

CLASSIFICACIÓ FINAL

Lloc Nom Jugador Categoria Punts Buchholz
1 GONZÁLEZ, Martí
Sub-12 8 40,0
2 RAMON, Àlex
Sub-10 7 37,0
3 MARTÍN, Quim
Sub-10 6 40,5
4 TALTAVULL, Artur
Sub-8 6 36,5
5 BALLESTEROS, Nicolás
Sub-8 5 40,0
6 SALAZAR, Adrián
Sub-10 5 31,0
7 NAVARRO, Andrea
Sub-10 5 30,0
8 GARCÍA, Martí
Sub-8 35,5
8 LOZÓVSKIS, Ruslans
Sub-10 35,5
10 ESCALER, Xavier
Sub-10 4 43,5
11 LOZÓVSKA, Taisija
Sub-8 4 37,0
12 POPA, Dean
Sub-10 4 34,0
13 TALTAVULL, Júnia
Sub-10 4 33,5
14 ÁLVAREZ, Pol
Sub-8 4 30,5
15 BRU, Pau
Sub-10 4 27,5
16 MARTÍN, Nahoa
Sub-10 4 26,5
17 ÁLVAREZ, David
Sub-10 28,5
18 MUÑOZ, Laia
Sub-10 24,5
19 GORELOV, Alexandr
Sub-8 3 38,0
20 GUTIÉRREZ, Alexis
Sub-10 3 29,5
21 SALAZAR, Daniel
Sub-8 3 28,5
22 VASILENKO, Danil
Sub-8 3 24,5
23 KYÉROVA, Maria
Sub-8 2 27,0
24 NARANJO, Aarón
Sub-8 2 26,0
25 JULIÀ, Ivan
Sub-8 1 27,5
Una de les rondes dels primers taulers.

Una de les rondes dels primers taulers.

[Versió en PDF de la classificació]

IV Campionat Inter-Escolar
«Els Pins» 2012

CLASSIFICACIÓ FINAL

Lloc Nom Jugador Categoria Punts Buchholz
1 CASCAN, Andoni
Sub-12 7 30,0
2 GIL, Àlex
Sub-12 5 29,0
3 GRUESO, Javier
Sub-12 5 27,5
4 SALES, Joan
Sub-12 30,5
5 ESPINOSA, Àlex
Sub-12 26,0
6 ESCALER, Xavier
Sub-8 4 22,0
7 BRU, Pau
Sub-10 25,5
8 NAHARRO, María José
Sub-10 24,5
9 GUTIÉRREZ, Alexis
Sub-8 3 24,0
10 NAVARRO, Andrea
Sub-10 3 20,0
11 TERRÓN, David
Sub-8 2 22,0
12 ÁLVAREZ, David
Sub-10 2 20,5
13 ÁLVAREZ, Pol
Sub-8 22,0
14 DÍAZ, Isaac
Sub-8 ½ 19,5

[Versió en PDF de la classificació]